Zprávy z NEXT PARTNER

NEXT PARTNER

Zářijová konference NEXT REALITY byla poučná, inovativní i zábavná

Čtvrtek 14. září patřil v NEXT REALITY dlouho očekávané celofiremní akci v hotelu Floret v Praze Průhonicích. Program konference praskal ve švech, a proto není divu, že byl o účast enormní zájem z řad makléřů, manažerů, vedoucích poboček a samozřejmě rozrůstající se sítě Partnerů.

Více
NEXT PARTNER

Školení NEXT REALITY PARTNER se neslo v duchu revolučních novinek z vlastní dílny

Úterý 8. a středa 9. srpna patřily prvnímu školení Partnerů NEXT REALITY, jejichž počet se neustále rozrůstá. V tuto chvíli jedenáct Partnerů se sjelo na firemní chalupu Panorama v Malé Úpě s překrásným výhledem na Sněžku, aby v tomto jedinečném prostředí vyslechli několik přednášek z mnoha oborů. Na tomto intenzivním školení, jak už je u „NEXTŮ“ zvykem, byla nosným tématem kvalita, která je vždy na prvním místě.

Více
NEXT PARTNER

NEXT Reality nabízí unikátní partnerskou spolupráci

V Třebíči si obyvatelé města i jeho návštěvníci mohli všimnout čilého stavebního ruchu, přímo v centru, na ulici Soukopova, kde dochází k přeměně bývalé budovy České spořitelny na polyfunkční bytový dům. Exkluzivním prodejcem tohoto projektu je realitní společnost NEXT Reality. Na podrobnosti jsme se zeptali oblastního ředitele, pana Igora Kohuta.

Více
NEXT PARTNER

Nová partnerská pobočka v Novém Jičíně

Next Reality otevírá novou pobočku v Novém Jičíně. Vedoucím pobočky se stal Libor Vícha, který se již těší na oficiální otevření.

Více
NEXT PARTNER

Nová partnerská pobočka ve Zlíně

Vznikla další partnerská pobočka Next Reality a to poprvé ve Zlíně! Smlouvu podepsala paní Pavla Jahodová, která se tak stala hrdou vedoucí pobočky.

Více
NEXT PARTNER

Tomáš Chlebek otevírá pobočku Next Partner ve Frýdku-Místku

Cítíte občas, že potřebujete změnu? To cítil i pan Tomáš Chlebek z Frýdku-Místku, který byl dlouho manažerem finančního centra a vedl fotbalové mužstvo všech věkových kategorií.

Více
NEXT PARTNER

Nový majitel licence NEXT REALITY PARTNER v Plzni je z úspěšného finančního sektoru

Tak, jako loni začala expanze značky NEXT REALITY PARTNER na Moravě, letos pokračuje úspěšným tažením také v Čechách.

Více
NEXT PARTNER

Po úspěších na Moravě expanduje NEXT REALITY PARTNER i v Čechách

NEXT REALITY PARTNER je unikátní projekt, který odstartoval v roce 2016 na Moravě a od 31. března 2017 otevřením pobočky v Hradci Králové také v Čechách.

Více
NEXT PARTNER HRADEC KRÁLOVÉ

Otevíráme novou pobočku v Hradci Králové

Další majitel licence na provoz realitní kanceláře NEXT REALITY PARTNER startuje provoz na východě Čech.

Hradec Králové - Ke slavnostnímu otevření nové pobočky NEXT REALITY PARTNER došlo v pátek 31. března 2017 v Hradci Králové. Zatímco startovací provoz PARTNERSKÝCH poboček NEXT REALITY započal už v polovině roku 2016 na Moravě, v tomto roce byla tímto otevřena první pobočka v Čechách.

Více
NEXT PARTNER Šternberku

S velkou radostí oznamujeme, že jsme právě otevřeli novou kancelář NEXT REALITY ve Šternberku

Šternberk – dalším místem na pobočkové mapě NEXT REALITY je Šternberk. Město se nachází v Olomouckém kraji a jeho novým vedoucím a zároveň majitelem licence pro tento region je pan Antonín Fidler.

Více
NEXT PARTNER Frýdek-Místek

Otevíráme nové pobočky na severní Moravě

Frýdek-Místek a Jeseník, to jsou další dvě města, kde byly ve středu 7. prosince otevřeny pobočky jednoho z největších realitních hráčů na trhu NEXT REALITY. Slavnostního otevření se zúčastnil generální ředitel společnosti Robert Hanzl, místopředseda představenstva Roman Vlasák, regionální ředitel Igor Kohut a samozřejmě vedoucí obou poboček – Tomáš Chlebek ve Frýdku-Místku a Michalis Becis v Jeseníku.

Více
NEXT PARTNER Olomouci

Otevíráme první pobočku NEXT REALITY PARTNER v Olomouci

Realitní kancelář NEXT REALITY, která tento rok slaví 10 let své úspěšné existence a v současné době provozuje 46 vlastních poboček, plánuje výrazně navýšit počet kanceláří na Moravě.

Více

Podnikejte s námi

Jsme česká firma s desetiletou tradicí na českém realitním trhu. Využijte spojení síťové realitní společnosti s unikátním projektem NEXT PARTNER.


Proč podnikat s námi?

Centrála:

Volejte zdarma 800 700 099

Rubešova 583/2, 120 00 Praha 2

Detailní kontakty